office@dronetech-poland.com

Demonstrator technologii bezzałogowych

- zgłoś technologię, przetestuj, obserwuj.

Coraz więcej opracowywanych pojazdów, systemów bezzałogowych i autonomicznych to wiele możliwości, które należy przetestować i poznać by móc wykorzystać ich potencjał.

Dlatego poraz kolejny organizujemy Drnemageddon, w jeszcze większej skali i warunkach umożliwiających kompleksową realizację różnych złożonych scenariuszy, które pozwolą uwydatnić wartości jakie wnoszą technologie bezzałogowe latające, jeżdżące, pływające i kroczące.

Do dyspozycji uczestników przygotowujemy cały dzień plenerowy na terenie lotniska Aeroklubu Pomorskiego w Toruniu. To tutaj przeprowadzimy ćwiczenia ze służbami (policja, straż pożarna, wojsko, staż miejska, WOPR, LPR, GOPR, Lasy Państwowe), samorządowcami by pokazać możliwości jakie oferuje obecnie rynek dronowy i pozwolić im przetestować je w ramach specjalnie przygotowanych scenariuszy i zadań realizowanych wspólnie z dostawcami rozwiązań o różnym przeznaczeniu.

"Prowadzenie takich praktycznych ćwiczeń w warunkach symulacji autentycznych zdarzeń zagrożenia bezpieczeństwa publicznego to nieoceniona dawka wiedzy i umiejętności dla służb mundurowych, jak i dostawców technologii bezzałogowych - wspólnie się uczymy, poznajemy możliwości i potrzeby by tworzyć rozwiązania pomocne w codziennym funkcjonowaniu służb jak i samorządów"

PRZEBIEG DEMONSTRATORA TECHNOLOGII BEZZAŁOGOWYCH

W pierwszej kolejności zbieramy zgłoszenia od dostawców technologii i na podstawie opisów funkcjonalności wraz ze służbami i samorządami opracowujemy szczegółowy scenariusz symulacji zdarzeń, które nadadzą kontekst i realność prowadzonym ćwiczeniom. Po przygotowaniu infrastruktury niezbędnej do przeprowadzenia działań operacyjnych spotykamy się w ramach DroneTech World Meeting Toruń 2023, gdzie zespół pozorantów i zespół techniczny będą inicjować sytuacje kryzysowe oraz inne, które będą wymagały zastosowania zgłoszonych rozwiązań technologicznych pod czujnym okiem i z udziałem potencjalnych użytkowników technologii w uczestniczących jednostkach, oddziałach, samorządach. 

Wszelkie działania w ramach Dronemageddon DTWM2023 będą dokumentowane w formie fotograficznej oraz wideo co posłuży późniejszemu propagowaniu wiedzy o dostępnych rozwiązaniach, oferentach, a także będzie stanowiło materiał analityczny, badawczy dla innowatorów pracujących nad rozwojem technologii i jej wdrożeniem. 

Dnia drugiego DroneTech World Meeting 2023 zostanie przeprowadzony specjalny panel dyskusyjny z udziałem poszczególnych uczestników demonstratora celem otwartego omówienia doświadczeń zdobytych w trakcie przedsięwzięcia.

PRZYKŁADOWE TESTOWANE OBSZARY

W ramach ćwiczeń testujemy pojazdy latające, jeżdżące, pływające, kroczące, a także infrastrukturę naziemną i oprogramowanie dążąc do stworzenia jak najbardziej spójnego ekosystemu ćwiczeń pozwalającego na kompleksową realizację misji, zadań stawianych przed uczestnikami.

ZAPRASZAMY DO AKTYWNEGO UDZIAŁU

Uczestnictwo w ćwiczeniach oraz możliwość ich biernego oglądania wymaga uzyskania akceptacji organizatora. W tym celu należy wysłać zgłoszenie wstępne poprzez formularz, który znajduje się u dołu strony.

Udział jest bezpłatnych, chyba że zgłoszone rozwiązanie jest sprzedawane komercyjnie  -w takim przypadku wymagane jest uiszczenie opłaty – szczegóły oferty zostaną zawarte w odpowiedzi dot. wstępnej akceptacji zgłoszenia. 

DRONEMAGEDDON - DTWM d. 1
KOORDYNATOR POLIGONU
Adrian Drzycimski

adrian@dronetech-poland.com

DRONEMAGEDDON TO:

CHCESZ POKAZAĆ SIĘ NA DTWM23?

Opowiedz nam o tym co pragniesz osiągnąć podczas DTWM, co pokazać, jakich potencjalnych klientów poznać, a my postaramy się pomóc Ci to osiągnąć.

Organizując DroneTech World Meeting od 2016 r. zawsze dokładamy wszelkich starań by stworzyć takie warunki, które pozwalą efektywnie i satysfakcjonująco spędzić czas na DT zarówno dla odwiedzających, jak i wystawców i wszystkich którzy tworzą to wyjątkowe wydarzenie.

W ten sposób tworzymy ekosystem rozwoju nowych technologii.

Jesteśmy w stanie opracować autentycznie dostosowaną do potrzeb propozycję - napisz do nas!

DODATKOWE MOŻLIWOŚCI
OMÓWIENIE ĆWICZEŃ 2022

Wojciech Górecki, RPASAR, OSP Niegoszowice 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY