office@dronetech-poland.com

WEŹ UDZIAŁ W GIEŁDZIE KOOPERACYJNEJ PODCZAS DRONETECH WORLD MEETING


Wydarzenie typu Matchmaking to szybki i łatwy sposób na spotkanie potencjalnych partnerów do współpracy. Zazwyczaj 25-minutowe spotkania biznesowe są wystarczające, aby nawiązać kontakty.

Wypracowana i sprawdzona formuła prearanżowanych spotkań B2B w ciągu 7 wcześniejszych edycji to realna możliwość budowania wartościowych relacji między twórcami nowych rozwiązań technologicznych jak i końcowymi użytkownikami.

Dbamy o to by zapewnić wszystkim uczestnikom dostęp do jak największej bazy kontaktów branżowych w preferencyjnych warunkach. W związku z tym umożliwiamy uczestnictwo w modelu hybrydowym - zarówno na miejscu wydarzenia, jak i zdalnie poprzez naszą specjalną platformę gdzie jeszcze przed wydarzeniem możesz zapoznać się z rejestrującymi uczestnikami i umówić spotkanie z wybranymi podmiotami, a w tracie DroneTech World Meeting 2023 mieć gotowy plan spotkań!

"Na targach DroneTech wspieramy przedsiębiorców w ramach projektu Enterprise Europe Network. Naszym zadaniem jest inicjować kontakty po to by finalnie przedsiębiorcy mogli podejmować z sobą współpracę transgraniczną"

Giełda kooperacyjna B2B to moderowane, dwustronne spotkania przedstawicieli firm, instytucji, ośrodków badawczych itp. w skróconej formule pozwalającej na dokonanie rozeznania biznesowego. Zwykle towarzyszą one targom branżowym i konferencjom, od niedawna również w formule online. Nie mogło więc jej zabraknąć na DroneTech World Meeting.
Giełda kooperacyjna B2B DroneTech jest całkowicie bezpłatną, wygodną i ogólnodostępną, dzięki formule hybrydowej (offline i online), formą nawiązania międzynarodowego partnerstwa. To wspaniała okazja dla przedstawicieli branży pojazdów, systemów bezzałogowych i autonomicznych, a także potencjalnych odbiorców tych rozwiązań do wymiany zapytań ofertowych, wiedzy i doświadczeń. Tworząc platformę spotkań B2B od początku przyświecał nam jeden cel – aby było to miejsce gdzie każdy, chcący pogłębić swoją wiedzę w tematyce nowoczesnych technologii, mógł znaleźć tu dokładnie to, czego szuka.
W ramach DroneTech World Meeting 2023 , w dniach 12-13 października 2023 r., odbywać się będzie wydarzenie towarzyszące – giełda kooperacyjna w formule hybrydowej, czyli cykl międzynarodowych biznesowych spotkań bilateralnych, której organizatorem jest ośrodek Enterprise Europe Network przy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego.

Pierwszego dnia imprezy, spotkania odbywać się będą online (12 października br.), a drugiego dnia on-line (13 października br.) Pierwszy dzień giełdy kooperacyjnej DroneTech World Meeting 2023 odbędzie się w Arenie Toruń.

Udział w spotkaniach kooperacyjnych jest całkowicie bezpłatny i gwarantuje efektywny i wygodny sposób na poznanie wielu potencjalnych partnerów biznesowych

Jak wziąć udział w giełdzie kooperacyjnej?.

Poprzez rejestrację na dedykowanej wydarzeniu platformie i stworzenie profilu firmy, zyskuje się możliwość promowania swojej działalności wśród współuczestników wydarzenia.

Dzięki temu uczestnicy mogą poznać już przed wydarzeniem, które firmy, instytucje oraz organizacje również wezmą w nich udział oraz umówić konkretnie się na spotkanie w celu budowy relacji biznesowych zmierzających do podjęcia współpracy naukowej i biznesowej.

Dodatkowych informacji udzielają:

Karolina Gzubicka tel.: + 48 (56) 699 54 81, kom. +48 690 930 604,

Michał Gotowt +48 (56) 699 54 82, mob. +48 690 950 018

DLA KOGO?

Zachęcamy do skorzystania z potencjału jaki niesie ze sobą możliwość budowania relacji w ramach międzynarodowej giełdy kooperacyjnej.

Spotkasz tu innowatorów, producentów, usługodawców, przedstawicieli uczelni wyższych, jak i przedstawicieli wielu branż zainteresowanych wdrożeniem technologii bezzałogowych w swojej działalności.

Zapraszamy do udziału wszystkich związanych z poniżej wymienionymi obszarami by inicjować relacje, które przyczynią się do budowy świata z technologią w służbie człowiekowi.

SPOTKANIA B2B
ORGANIZATOR STREFY B2B
Michał Gotowt

+48 690 950 018 ; michal.gotowt@tarr.org.pl