fbpx

VII edycja DroneTech World Meeting przeszła do historii!

25 wystawców, 50 wystąpień i prezentacji, kilkadziesiąt spotkań B2B, setki odwiedzających, tysiące odsłon w internecie i mediach społecznościowych – tak w wielkim skrócie można opisać VII edycję DroneTech World Meeting w Toruniu.

Podczas DroneTech World Meeting odbyły się także ćwiczenia z działań poszukiwawczo-ratowniczej dla służb mundurowych i dostawców pojazdów, systemów bezzałogowych i autonomicznych. W obszarze prawdopodobnie skażonym opadem radioaktywnym zaginęła grupa młodzieży – tak brzmiał motyw przewodni symulacji. Wykorzystano bezzałogowe statki powietrzne, mobilne centra dowodzenia, czujniki Geigera-Mullera, elektryczne pojazdy oraz… robota kroczącego – więcej we wpisie na FB!

DroneTech World Meeting to tradycyjnie wystawa i targi najnowocześniejszego sprzętu, technologii i rozwiązań bezzałogowych. W tym roku nie lada atrakcją był pokaz bezzałogowca pływającego.

Wielkim zainteresowaniem cieszyła się hybrydowa giełda kooperacyjna zorganizowana przez ośrodek sieci Enterprise Europe Network działający przy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego. Spotkania B2B były idealną okazją do nawiązania międzynarodowych kontaktów biznesowych, wymiany zapytań ofertowych, wiedzy i doświadczeń. Pierwszego dnia targów spotkania odbywały się stacjonarnie, drugiego dnia  – w formule zdalnej.

VII edycja DroneTech World Meeting Toruń odbiła się szerokim echem w mediach, zarówno w kraju jak i za granicą. Napisali o nas m.in.:

Sprawrdź politykę prywatności TUTAJ