fbpx

Integruj się z polską branżą dronową

TERMIN III SPOTKANIA WKRÓTCE – OBSERWUJ
Zdobywaj Partnerów Biznesowych, Klientów, Inwestorów, Promuj Polskie Przedsięwzięcia Naukowe i Firmy

PROGRAM SPOTKANIA

DATA KOLEJNEJ EDYCJI WKRÓTCE – OBSERWÓJ!
Agenda poprzedniego spotkania:

✅ 17:00 Rozpoczęcie
✅ 17:05 Paweł Wójcik, Dyrektor ds. Rozwoju Technologii w SkySnap „Udostępnianie klientom danych z dronów w portalu mapowym SkySnap”
✅ 17:15 Pierwsza sesja SpeedDatingu Biznesowego i Animacja Networkingowa (Maciej Świerczyński)
✅ 17:40 Prezentacja II Gościa
✅ 17:50 Kolejne sesje SpeedDating Biznesowy
✅ 18:15 Otwarte Dyskusje w pokojach tematycznych
✅ 18:45/19:00 – Zakończenie

IV networking dla branży dronowej i zainteresowanych rozwiązaniami bezzałogowymi w kontekście biznesowym i naukowym już wkrótce. Z informacji zebranych od uczestników marcowej edycji wynika, że taka forma spotkań przynosi realne korzyści: nowe kontakty; wiedzę pomocną w rozwoju technologii; umiejętności networkingowe; inicjację nowych przedsięwzięć.
  
Zachęcamy do rejestracji i aktywnego uczestnictwa w spotkaniu by wspólnie działać na rzecz:
  • rozwoju polskich innowacji bezzałogowych
  • wdrożeń usprawniających działanie biznesu i społeczeństwa
  • propagowania wiedzy o systemach bezzałogowych

Udział jest bezpłatny! ALE ilość miejsc jest ograniczona!!

„W jednym miejscu są przedstawiciele różnych gałęzi gospodarki i pokazują wypracowane rozwiązania, które mogą być inspiracją i pomysłem dla innych. Transfer
wiedzy oparty o wiedzę uczestników to cenna wartość dla całej branży i każdego uczestnika z osobna”

„Dzięki wydarzeniu mogliśmy poszerzyć grono znajomości z branży oraz lepiej zaprezentować swoje produkty, ponadto poznać ciekawe technologie oferowane i wykorzystywane przez inne firmy”

„Miałem okazję poznać kilka interesujących osób i usłyszeć o ciekawych projektach w branży to dodatkowo udało się skomunikować z osobami reprezentującymi
struktury administracji, które zadeklarowały chęć pomocy w zagadnieniach z którymi walczy branża dronowa.”

WIDZIMY SIĘ ONLINE

Do spotkań wykorzystujemy zaawansowaną wersję programu ZOOM, która umożliwia płynne przeprowadzenie nie tylko prezentacji, rozmów, ale również specjalnie przygotowanych animacji networkingowych. W związku z powyższym przed spotkaniem należy pobrać najnowszą wersję ZOOM. Można to zrobić klikając w -> LINK

ANIMACJE NETWORKINGOWE

Networking jest narzędziem, które by przynosiło zamierzone efekty, powinno być wykorzystywane w oparciu o wypracowane i sprawdzone metody, mechanizmy. Dlatego, aby skutecznie realizować założenia spotkań interakcje między uczestnikami będą animowane przez profesjonalnego networkera, człowieka, którego wsparcie mentorskie i pomoc w budowaniu relacji przyniosło jego klientom w sumie ponad 100 mln zł przychodu. Maciej Świerczyński (bo o nim mowa) poprowadzi właśnie networking w trakcie spotkań branży dronowej.

INTEGRACJA

Uczestniczyć w spotkaniach mogą firmy, organizacje związane z branżą dronową, instytucje badawcze, potencjalni klienci poszukujący rozwiązań z zakresu pojazdów, systemów bezzałogowych i autonomicznych (hardware i software). Uczestnicy, którzy będą regularnie i konsekwentnie obecni na organizowanych przez nas spotkaniach integracyjnych branży mogą liczyć w krótkiej, jak i długiej perspektywie na wiele korzyści – m.in. wymiana kontaktów, zaangażowanie w projekty, wpływ na legislację, zdobycie inwestorów, wymianę wiedzy i doświadczeń, pomoc w ekspansji zagranicznej.

W trakcie DT2016-2020 integrację branży realizowaliśmy tak: