fbpx

Integruj się z polską branżą dronową
16.12.2020 godz. 16:30
Zdobywaj Partnerów Biznesowych, Klientów, Inwestorów, Promuj Polskie Przedsięwzięcia Naukowe i Firmy

Sprawdź film z edycji 2020

Czasy izolacji społecznej, dystansu społecznego stworzyły szansę na paradoksalnie lepszy kontakt i możliwość regularnej integracji w drodze do współpracy, promocji i rozwoju polskiej branży dronowej.
W związku z tym, zgodnie z naszą deklaracją w trakcie DroneTech World Meeting Toruń 2020,  po przeprowadzonych testach spotkań networkingowych online w wirtualnych kuluarach, zobowiązujemy się do kontynuacji i regularnego organizowania comiesięcznych, branżowych spotkań.
Zrealizowane pierwsze takie przedsięwzięcie networkingowe dla branży, w którym wzięło udział łącznie 50 podmiotów zaowocowało zbudowaniem nowych relacji, zdobyciem kontaktów i powstaniem pomysłów na nowe inicjatywy czysto biznesowe jak i naukowo-biznesowe.

Udział jest bezpłatny! ALE ilość miejsc jest ograniczona!!

WIDZIMY SIĘ ONLINE

Do spotkań wykorzystujemy zaawansowaną wersję programu ZOOM, która umożliwia płynne przeprowadzenie nie tylko prezentacji, rozmów, ale również specjalnie przygotowanych animacji networkingowych.
W związku z powyższym przed spotkaniem należy pobrać najnowszą wersję ZOOM.
Można to zrobić klikając w -> LINK

ANIMACJE NETWORKINGOWE

Networking jest narzędziem, które by przynosiło zamierzone efekty, powinno być wykorzystywane w oparciu o wypracowane i sprawdzone metody, mechanizmy.
Dlatego, aby skutecznie realizować założenia spotkań interakcje między uczestnikami będą animowane przez profesjonalnego networkera, człowieka, którego wsparcie mentorskie i pomoc w budowaniu relacji przyniosło jego klientom w sumie ponad 100 mln zł przychodu.
Maciej Świerczyński (bo o nim mowa) poprowadzi właśnie networking w trakcie spotkań branży dronowej.

INTEGRACJA

Uczestniczyć w spotkaniach mogą firmy, organizacje związane z branżą dronową, instytucje badawcze, potencjalni klienci poszukujący rozwiązań z zakresu pojazdów, systemów bezzałogowych i autonomicznych (hardware i software).
Uczestnicy, którzy będą regularnie i konsekwentnie obecni na organizowanych przez nas spotkaniach integracyjnych branży mogą liczyć w krótkiej, jak i długiej perspektywie na wiele korzyści – m.in. wymiana kontaktów, zaangażowanie w projekty, wpływ na legislację, zdobycie inwestorów, wymianę wiedzy i doświadczeń, pomoc w ekspansji zagranicznej.

PROGRAM SPOTKANIA

16:30 Przywitanie/Wprowadzenie

Paweł Słupski, Adrian Drzycimski (DroneTech World Meeting)
,,Idea cyklicznych spotkań i integracji branży dronowej”

16:35 Wystąpienie Gościa
,,Perspektywy publicznego wsparcia polskiej branży dronowej”

16:45 Pierwsza sesja SpeedDatingu Biznesowego i Animacja Networkingowa z Maciejem Świerczyńskim

17:00 Prezentacja firmy miesiąca

17:15 Kolejne sesje SpeedDating Biznesowy

17:45 Otwarte Dyskusje w pokojach tematycznych dot. wsparcia poszczególnych sektorów branży dronowej

18:30 Zakończenie – Podsumowanie i wnioski, przedstawienie planów na kolejne spotkania

W trakcie DT2016-2019 integrację branży realizowaliśmy tak: