fbpx

Sprawdź film z edycji 2019

Czym jest DroneTech RaceCup?

Od 2016 roku piloci, zawodnicy i kibice przekraczający progi Areny Toruń, wchodzą w świat Halowych Mistrzostw w WYŚCIGACH DRONÓW! Bądź z nami i przygotuj się na dawkę niezapomnianych wrażeń. Będziesz świadkiem niezwykłego wydarzenia, które organizujemy już kolejny rok. Wyścigi dronów przyciągają i wciągają wielu zawodników, fanów, ciekawskich. Dołącz do nich i bądź częścią święta dronetechnologii. Czekają na Ciebie niezapomniane emocje i olbrzymia dawka frajdy! Zapisz się do newslettera i otrzymuj informacje o kolejnych edycjach!

Drony wyścigowe na Arenie Toruń

Ten nowoczesny sport – znalazł w jednym z najnowocześniejszych obiektów halowych w Europie – Arenie Toruń – swoje miejsce. To, co kiedyś zdawało się być tylko marzeniem rodem z science-fiction, w grodzie Kopernika pokaże się w pełni widowiskowej okazałości. DroneTech Race Cup dzięki swojemu umiejscowieniu daje równe szanse wszystkim pilotom! Niestraszny nam deszcz, wiatr, śnieg – jest tylko zawodnik, dron, tor i publiczność! Na codzień w Arenie Toruń zmagają się koszykarze, siatkarze, lekkoatleci, ale nikomu nie udaje się wykręcić prędkości 160 km/h – podczas DroneTech Race Cup to możliwe! Jednak wyścigi to nie wszystko! Dla spragnionych sportowych doznań i ciekawych nowych technologii czekają: Strefa VR – gdzie można przenieść się do wirtualnej rzeczywistości Strefa ekspozycyjna – tam zobaczymy drony o najróżniejszym zastosowaniu Strefa konferencyjna – usłyszeć o dronach w roju, akcjach ratowniczych z dronami w roli głównej na K2 i wiele więcej to właśnie tam

Zawodnicy w wyścigach dronów

Trenuj ciężko, przygotuj swój dron wyścigowy i podejmij wyzwanie jedynego takiego wydarzenia w Polsce. Do tej pory DroneTech Race Cup, czyli polskie wyścigi dronów, wystawiły na próbę ponad 120 pilotów wyścigowych dronów. Dołącz do nich i stań do walki o tytuł mistrza, ścigając się w lokalizacji, w której zwykle konkurują najwięksi sportowcy w Polsce. Teraz czas na Ciebie! Możesz pokazać szerszej publiczności, czym tak naprawdę są drony wyścigowe, jednocześnie przyczyniając się do promocji tej dyscypliny i stać się jednym jej bohaterów.

Tor wyścigowy dla dronów

W jednym biegu 4 wyścigowe drony staną na starcie, by zmierzyć się z torem pełnym przeszkód zaprojektowanym specjalnie przez jedynych i niezastąpionych konstruktorów z zespołu RotoInvaders. Bramki, w które będzie trzeba trafić z zawrotną prędkością, slalomy, ostre zakręty, tunele – to wszystko nie ułatwi zawodnikom dotarcia do mety w całości. I wszystko to w powietrzu! Poprzednie edycje tej niecodziennej rywalizacji wyścigowych dronów pokazały, że musimy spodziewać się naprawdę zaciętej walki i ekstremalnych wrażeń.

Chcesz zostać zawodnikiem DroneTech RaceCup 2021?

Publiczność

DroneTech Race Cup odbywa się w ramach wydarzenia DroneTech World Meeting! Dla żądnych sportowych emocji dostępna będzie publiczność, ale z ograniczoną ilością miejsc, a także zostanie udostępniona specjalna transmisja live. Każdy, kto będzie chciał znaleźć się na widowni Finałów DroneTech Race Cup będzie mógł zdobyć darmową wejściówkę. Zwykle były one dostępne w recepcji wydarzenia DroneTech World Meeting – czy tak będzie następnym razem? Obserwuj nas, a z pewnością się dowiesz!
Póki co zapraszamy Cię na DroneTech World Meeting 2020 Online. To doskonała okazja, by poznać świat nowych technologii dronowych, dzięki ciekawym wykładom, warsztatom i prezentacjom firm. DOSTĘP DO TRANSMISJI BEZPŁATNY – 6-7/11/2020 bądź z nami na www.dronetech-poland.com

Media

Organizując DroneTech Race Cup, realizujemy misję popularyzacji innowacyjnych dyscyplin sportowych i dajemy możliwość poznania świata nowych technologii każdemu zainteresowanemu. Chcemy dać dostęp do wydarzenia i relacji ze wszystkiego, co się wydarzy w trakcie DroneTech Race Cup i DroneTech World Meeting jak najszerszej publiczności. Jeśli chcesz wesprzeć ideę Instytutu Wspierania Nowych Technologii, dołącz do wydarzenia, mów o nim i relacjonuj. Udostępnimy materiały i udzielimy akredytacji dziennikarskiej. Zapraszamy do kontaktu!

Zapytaj o
koszulki i bluzy DTRC
2018/2019
z edycji limitowanej!

Galeria zdjęć

Zgłoś się, zadaj pytanie.

dtracecup@dronetech-poland.coz

Interesują Cię wyścigi dronów
i chcesz wziąć udział w kolejnej edycji?
Napisz do nas!