fbpx

Pomagamy rozwijać świat technologii bezzałogowych.

BIZNES

NAUKA

CZŁOWIEK

Wypełniając ten formularz pomagasz nam, fundacji non-profit Instytut Wspierania Nowych Technologii zapewniać Tobie, twórcom i odbiorcom technologii bezzałogowych, rozwijać i przygotować kolejne edycje spotkań networkingowych. Kolejna odsłona w kwietniu – powiadomimy Cię o jej dokładnym terminie.

Podziel się z nami swoją opinią  abyśmy mogli dostosować nasze działania do Twoich potrzeb i zapewnić Ci to czego oczekujesz w ramach Networkingów Branżowych oraz DroneTech World Meeting.
Działamy od 2015 r. organizując międzynarodowe targi, konferencje, konsultacje z ministerstwami, szkolenia, giełdy kooperacyjne – chcielibyśmy naszą misję jeszcze lepiej i w jeszcze szerszym zakresie mając na względzie potrzeby Twojej organizacji i rozwój technologii w służbie człowiekowi.

Ewaluacja Marcowego Spotkania Networkingowego

Który element spotkania jest dla Państwa ważniejszy?

Czy chcą Państwo uczestniczyć w kwietniowej edycji networkingu branżowego?

Czy chcą Państwo otrzymać 10 min. na prezentację organizacji podczas kwietniowego spotkania?

1 + 5 = ?

Wysyłając formularz akceptujesz politykę prywatności i przetwarzania danych.
Link do polityki prywatności strony dronetech-poland.com

STWÓRZ WIZYTÓWKĘ W SPECJALNYM KATALOGU

W ramach realizowanego przez Instytut Wspierania Nowych Technologii projektu finansowanego ze środków programu DIALOG Ministerstwa Edukacji i Nauku tworzymy katalog podmiotów biznesowych i naukowych w celu promocji polskiej myśli technologicznej, inicjowania współpracy na poziomie zarówno naukowym, jak i biznesowym, a także integrowania środowiska.