fbpx

Pomagamy rozwijać świat technologii bezzałogowych.

BIZNES

NAUKA

CZŁOWIEK

Wypełniając ten formularz pomagasz nam, fundacji non-profit Instytut Wspierania Nowych Technologii zapewniać Tobie, twórcom i odbiorcom technologii bezzałogowych adekwatnych do aktualnych potrzeb branży przedsięwzięć wspierających jej rozwój, zdobywanie klientów, inwestorów oraz dialog na linii branża-rząd oraz nauka-biznes.

Podziel się z nami swoją opinią  abyśmy mogli dostosować nasze działania do Twoich potrzeb i zapewnić Ci to czego oczekujesz w ramach Networkingów Branżowych oraz DroneTech World Meeting.
Działamy od 2015 r. organizując międzynarodowe targi, konferencje, konsultacje z ministerstwami, szkolenia, giełdy kooperacyjne – chcielibyśmy naszą misję jeszcze lepiej i w jeszcze szerszym zakresie mając na względzie potrzeby Twojej organizacji i rozwój technologii w służbie człowiekowi.

Propozycje pokoi tematycznych – które są dla Ciebie istotne?

Jaka forma uczestnictwa w DroneTech World Meeting 2021 Cię interesuje?

Z jakich dziedzin przydałaby się wiedza w Twojej organizacji?

0 + 1 = ?

Wysyłając formularz akceptujesz politykę prywatności i przetwarzania danych.
Link do polityki prywatności strony dronetech-poland.com

STWÓRZ WIZYTÓWKĘ W SPECJALNYM KATALOGU

W ramach realizowanego przez Instytut Wspierania Nowych Technologii projektu finansowanego ze środków programu DIALOG Ministerstwa Edukacji i Nauku tworzymy katalog podmiotów biznesowych i naukowych w celu promocji polskiej myśli technologicznej, inicjowania współpracy na poziomie zarówno naukowym, jak i biznesowym, a także integrowania środowiska.