fbpx

DroneTech World Meeting 2021
ONLINE

Największe, cykliczne wydarzenie w Polsce poświęcone pojazdom, systemom bezzałogowym i autonomicznym
w tym roku na żywo – on-line z Twojego domu lub biura!

Fundusze Europejskie
Partner Strategiczny

Polska

Województwo

UE

TARR

IWNT
Organizator

CNBOP
WspółOrganizator

Gmina miasto toruń
Dofinansowanie

UMK
Partner naukowy

Ministerstwo nauki
Dofinansowanie

Dialog
Dofinansowanie

Toruń Direct
Partnerzy i patroni

EEN

Ministerstwo rozwoju

Urząd Lotnictwa Cywilnego

Centrum Transferu Technologii

Centrum Dronów

PSPA

Prawo i Kosmos

Świat Dronów

Radio GRA

Media Division

D.VIDE

Operator Dronów

SeaData

DroneTech to organizowana w Toruniu największa w Polsce impreza poświęcona dronom, pojazdom autonomicznym i bezzałogowym, kosmonautyce, sztucznej inteligencji i wszystkim nowym technologiom związanym z rozwojem inteligentnej metropolii XXI wieku. Już dziś można u nas podziwiać najnowsze rozwiązania techniczne, które, choć nadal są w fazie rozwojowej, to już niedługo będą nieodłącznym elementem świata jutra. Nie przegap okazji i odkrywaj razem z nami, co nowego słychać w świecie technologii dronów specjalistycznych i nie tylko.

DroneTech to płaszczyzna, na które pasjonaci, naukowcy i biznesmeni mogą dyskutować i zapoznawać się z nowinkami w świecie technologii. Drony specjalistyczne, pokazywane na toruńskim wydarzeniu, już za chwile będą dostarczać przesyłki czy jedzenie na wynos. Usługi dronem w biznesie już przecież można zaobserwować m in. w branży filmowej czy weselnej. Na targach technologii dronowych w Toruniu znajdziesz ciekawe rozwiązania, które z powodzeniem możesz zaimplementować w swoim biznesie i tym samym zwiększyć efektywność pracy. Giełda dronów, odbywająca się na targach, to także szansa zakupienia dobrego sprzętu przez miłośników i pasjonatów tej gałęzi technologii. Wejdź z nami do świata nowoczesnej technologii dronów. Pokazy, warsztaty, wykłady – to wszystko, i wiele więcej, czeka na Ciebie w ramach DroneTech World Meeting!

Umknęła Ci poprzednia edycja?

Chcesz mieć dostęp do nagrań z konferencji oraz dostęp do wirtualnych ekspozycji? Chcesz być na bieżąco z naszą działalnością na rzecz rozwoju branży dronowej? Obserwuj naszą stronę, media społecznościowe i zapisz się do newslettera!

Konferencja

Międzynarodowa konferencja dronowa i konwent naukowo-biznesowy, pozwalający poznać spojrzenie na pojazdy i systemy bezzałogowe z perspektyw różnych środowisk i organizacji, pod kątem technicznym, prawnym i społecznym. Nasza konferencja dronowa międzynarodowa to znakomite miejsce do wymiany wiedzy i doświadczeń naukowców i pasjonatów z całego świata.

Giełda Kooperacyjna B2B

Jedna platforma online i możliwość poznania przedstawicieli firm, instytucji, organizacji tworzących, rozwijających nowe technologie lub poszukujące ich dla własnych, często innowacyjnych celów.
Dołącz i spotkaj się z ponad 60 uczestników z 18 państw.

Testy BSP

Na potrzeby sprawdzenia możliwości zastosowania specjalistycznych dronów, w trakcie DT2021, przy współpracy służb mundurowych z dostawcami różnych bezzałogowców i oprogramowania, zostaną przeprowadzone ćwiczenia i testy technologii.

Skontaktuj się z nami i twórz DroneTech 2021!

Niezależnie od tego, czy jesteś pasjonatem, naukowcem czy przedsiębiorcą wspólnie możemy działać na rzecz nauki i biznesu
dążąc do budowy ekosystemu rozwoju i popularyzacji technologii bezzałogowych

Konferencja DRONY: BIZNES – NAUKA – CZŁOWIEK

W programie znajdziesz liczne prelekcje m.in. o wykorzystaniu dronów w sytuacjach kryzysowych, w pracy samorządów czy zastosowaniu bezzałogowych statków powietrznych w działaniach Państwowej Straży Pożarnej oraz innych służb mundurowych. Dynamiczny rozwój nowych technologii to także wyzwania na gruncie prawa – na konferencji omówimy aspekty prawne i problemy, które należy rozwiązać, aby wdrożyć koncepcję U-space. Dowiesz się też, jaki związek mają drony z geologią i ochroną środowiska naturalnego. #DT2021 to Twoja niepowtarzalna okazja, by poznać wielu ekspertów z dziedziny nowych technologii.

Prelegenci poprzedniej edycji DroneTech 2020:

Jarosław Nowicki

Jarosław Nowicki

Aco Solutions sp. z o.o.

Michał Lutek

Michał Lutek

Instytut Międzynarodowego Prawa Lotniczego i Kosmicznego WPIA UW

Grzegorz Zawistowski

Grzegorz Zawistowski

CNBOP-PIB

Sławomir Kosieliński

Sławomir Kosieliński

Fundacja Instytut Mikromakro

Andrzej Fellner

Andrzej Fellner

Politechnika Śląska

Maciej Celiński

Maciej Celiński

Katolicki Uniwersytet Lubelski Pedagogika

Tomasz Gugała

Tomasz Gugała

Polska Grupa Zbrojeniowa S.A., Dyrektor Programów SBSP

Wiktor Wyszywacz

Wiktor Wyszywacz

Aeroklub Polski

Jarosław Stelmach

Jarosław Stelmach

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego Apeiron w Krakowie, Safety Project Stelmach Jarosław

Maciej Zawistowski

Maciej Zawistowski

CNBOP-PIB

Dominik Koziarski

Dominik Koziarski

littlebitacademy

Piotr Uchroński

Piotr Uchroński

Akademia WSB

Joanna Sadowska

Joanna Sadowska

CNBOP-PIB

Dawid Walczyna

Dawid Walczyna

Camdrone, uavmonitoring

Piotr Wężyk

Piotr Wężyk

Uniwersytet Rolniczy w Krakowie

Piotr Wężyk, Ewelina Lara-Lobenstein

Piotr Wężyk, Ewelina Lara-Lobenstein

ProGea Sky sp. z o o

Andrzej Stateczny

Andrzej Stateczny

Marine Technology sp. z o.o.

Maciej Cybulski

Maciej Cybulski

MC2Systems

Gracjan Kątek

Gracjan Kątek

Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy

Karol Bęben

Karol Bęben

Politechnika Warszawska

Agnieszka Fortońska

Agnieszka Fortońska

Uniwersytet Śląski, Wydział Prawa i Administracji

Katarzyna Malinowska

Katarzyna Malinowska

prof. Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie (ALK), Dyrektorka Centrum Studiów Kosmicznych ALK, Przewodnicząca Grupy Roboczej ds. Polskiego Prawa Kosmicznego, Członek Stowarzyszenia Polskich Profesjonalistów Sektora Kosmicznego (PSPA)

Kamil Wyrąbkiewicz

Kamil Wyrąbkiewicz

Uniwersytet Mikołaja Kopernika

Piotr Kolenderski

Piotr Kolenderski

Wydział Fizyki Astronomii i Informatyki Stosowanej, Krajowe Laboratorium Fizyki Atomowej, Molekularnej i Optycznej, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu

Tomasz Sasin

Tomasz Sasin

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

Piotr Mazur

Piotr Mazur

Agrotechnology

Michał Wyczałek-Jagiełło

Michał Wyczałek-Jagiełło

GEOMATIC Michał Wyczałek-Jagiełło/Sustainable Innovation Sp. z o.o.

Thomas Dassler

Thomas Dassler

Fotokite

Michael Borkowski, Max Friedrich, Joonas Lieb, Juan Perrela

Michael Borkowski, Max Friedrich, Joonas Lieb, Juan Perrela

German Aerospace Center (DLR) (all except Juan Perrela), Alpha Unmanned Systems (Juan Perrela)

Federico Carvajal

Federico Carvajal

Universidad Politécnica de Valencia

Marek Kustra

Marek Kustra

Lotnicza Akademia Wojskowa, Wydział Bezpieczeństwa Lotniczego

Martyna Gatkowska

Martyna Gatkowska

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

Michał Szwajewski

Michał Szwajewski

Dyrektor Biura Projektów i Rozwoju w Astronika sp. z o.o., Członek Stowarzyszenia Polskich Profesjonalistów Sektora Kosmicznego (PSPA),

Kinga Gruszecka

Kinga Gruszecka

p. o. Dyrektora Departamentu Edukacji Polska Agencja Kosmiczna, Członek Zarządu Stowarzyszenia Polskich Profesjonalistów Sektora Kosmicznego (PSPA)

Paweł Fleischer

Paweł Fleischer

Kierownik ds. Rozwoju w Transition Technologies– Managed Services sp. z o.o., Członek Stowarzyszenia Polskich Profesjonalistów Sektora Kosmicznego (PSPA)

Przemysław Radzik

Przemysław Radzik

Kierownik Projektów w Thorium Space sp. z o.o., Członek Zarządu Stowarzyszenia Polskich Profesjonalistów Sektora Kosmicznego (PSPA)

Piotr Kolenderski

Piotr Kolenderski

Wydział Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej UMK, Krajowe Laboratorium Fizyki Atomowej, Molekularnej i Optycznej, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu

Mariusz T. Kłoda

Mariusz T. Kłoda

Wydział Prawa i Administracji UMK, Katedra Prawa Handlowego i Morskiego, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, Członek Grupy Roboczej ds. Polskiego Prawa Kosmicznego, Członek Komisji Rewizyjnej Stowarzyszenia Polskich Profesjonalistów Sektora Kosmicznego (PSPA)

Giełda Kooperacyjna B2B

Od 2016 roku wraz z Toruńską Agencją Rozwoju Regionalnego S.A. oraz Enterprise Europe Network umożliwiamy w prosty, komfortowy sposób dotrzeć bezpośrednio do firm/instytucji/organizacji zainteresowanych współpracą. W 2021 r. dajemy Ci dostęp do spotkań B2B z zarejestrowanymi uczestnikami dostarczających produkty/usługi lub ich poszukującymi. Zarejestruj się bezpłatnie w specjalnej platformie spotkań online!

Zarejestruj się
w specjalnej platformie spotkań

Wyszukuj
interesujące Cię kontakty

Stwórz harmonogram
i bądź gotowy na DroneTech

Spotykaj się online
i buduj wartościowe relacje

Warsztaty dronowe

dla Służb Mundurowych z BSP

Katastrofa lotnicza, na miejscu której nie udało się odnaleźć trzech osób, dlatego przyjęto, że osoby mogły przeżyć i oddalić się od wraku w celu poszukiwania pomocy lub bezpiecznego schronienia. Dlatego służby mundurowe przeprowadzą akcję poszukiwawczo-ratowniczą w terenie zabudowany, zalesionym oraz na wodzie przy wsparciu pojazdów, systemów bezzałogowych. Tak zaaranżowana symulacja pozwoli na przetestowanie dronów i specjalistycznego oprogramowania zgłoszonego przez komercyjnych dostawców i producentów, dzięki czemu zostaną przetestowane w warunkach bojowych przez końcowych użytkowników, którym drony mają pomagać ratować ludzkie życie. Warsztaty dronowe dla służb zostaną przeprowadzone w Toruniu, jednak dokładne lokalizacje ze względów bezpieczeństwa nie mogą zostać udostępnione do publicznej wiadomości. Rezultaty, wnioski i materiały foto/wideo dokumentujące przebieg symulacji zostaną udostępnione po jej zakończeniu – zachęcamy do zapisu w newsletterze, by otrzymać podsumowanie oraz informacje o wydarzeniu DroneTech World Meeting.

Biznes

Poznaj producentów innowacyjnych rozwiązań. Przekonaj potencjalnych inwestorów, zainteresowanych usługami dronem, do inwestycji w Twoje pomysły. Drony specjalistyczne to przyszłość wielu branż, dlatego warto już teraz zainteresować się tematem, aby w przyszłości być zawsze krok przed konkurencją.

Nauka

Warsztaty dronowe dla początkujących i młodzieży to świetny sposób na zainteresowanie nowych osób technologią, która w najbliższym czasie z pewnością zrewolucjonizuje życie każdego człowieka. Dzięki zaproszonym naukowcom i panelom dyskusyjnym lepiej zrozumiesz koncepcje zastosowania dronów w danej dziedzinie życia, oraz poznasz niezwykle interesujące niuanse tego zagadnienia.

Człowiek

Na naszym wydarzeniu nie brakuje też ciekawych atrakcji nie tylko dla miłośników nowoczesnych technologii. Warsztaty i pokazy dronów przyciągają uwagę osób, które na co dzień nie interesują się tematyką. Zobacz, co w tym roku przygotowaliśmy dla odwiedzających naszą imprezę.

Konferencja 2021

DroneTech Race Cup

Giełda Kooperacyjna B2B