fbpx

DroneTech World Meeting zaprasza na ósmą edycję: 11-13 października!

Ujawniamy datę kolejnej, VIII już edycji DroneTech World Meeting Toruń – BIZNES, NAUKA, CZŁOWIEK!  W tym roku to coroczne spotkanie twórców, pasjonatów i odbiorców technologii bezzałogowych odbędzie się w dniach 11-13 października 2023 r. w Arenie Toruń.

Bazując na wcześniej wypracowanych rozwiązaniach ponownie stworzymy przestrzeń sprzyjającą prezentacji ofert firm z Polski i zza granicy, wymiany doświadczeń, wiedzy, umiejętności, inspiracji, a także przestrzeń do dyskusji nad przyszłością pojazdów, systemów bezzałogowych. Dyskusji, w której poruszane będą kwestie regulacji prawnych i tworzeniu ekosystemu sprzyjającego rozwojowi technologii bezzałogowych (zarówno w obszarze techniki, technologii, oprogramowania), ich implementacji, budowy świadomości oraz akceptacji społecznej.

DroneTech World Meeting to targi i ekspozycje najnowocześniejszego sprzętu, międzynarodowa giełda kooperacyjna, pokazy, wykłady, panele dyskusyjne. Połączenie nauki, biznesu i śmiałych wizji rozwoju. Jednym słowem: gratka dla wszystkich, którzy chcą poznać najnowsze osiągnięcia branży dronowej lub dołączyć do jednego z wielu projektów badawczych, rozwojowych i biznesowych z zastosowaniem dronów.

Już po raz ósmy przedstawiciele nauki i biznesu z kilkunastu państwa świata spotkają się w Toruniu, by wymienić się osiągnięciami, wiedzą, doświadczeniami i pomysłami w zakresie tworzenia i rozwoju pojazdów oraz systemów bezzałogowych  i autonomicznych. Sukces poprzednich edycji Dronetech World Meeting powoduje, że z roku na rok wzrasta liczba uczestników (w ciągu dwóch dni ok. 4 tys. osób offline i 5 tys. online) oraz wystawców i prelekcji. Dzięki temu rośnie społeczność innowatorów i profesjonalistów, którzy o poważnych tematach mogą rozmawiać  w swobodnej, przyjaznej atmosferze.

Naszą misją jest tworzenie corocznej platformy spotkań offline i online, dzięki której uczelnie, przedstawiciele różnych branż, instytucji i pasjonaci mogą swobodnie dzielić się swoimi osiągnięciami i pomysłami oraz podejmować współpracę na rzecz dalszego rozwoju nowych rozwiązań  oraz ich odpowiedzialnego wykorzystywania zarówno w zakresie technologicznym, legislacyjnym, jak i metodologii użytkowania w zależności od przeznaczenia

Podczas tegorocznej, ósmej edycji DroneTech World Meeting, pojawią się przedstawiciele takich branż jak:

  • Transportowej
  • Energetycznej
  • Obronnej
  • Ochrony środowiska
  • Geodezyjnej
  • Rolniczej
  • Foto-video

W Strefie Expo nie zabraknie też producentów z Polski i zagranicy, dronów oraz akcesoriów i oprogramowania. Spotkasz również przedstawicieli ośrodków szkoleniowych i aeroklubów, służb mundurowych i uczelni wyższych. Jeśli natomiast interesuje Cię zdobycie cennych kontaktów dla potencjalnej współpracy z firmami w branży dronowej, koniecznie odwiedź giełdę kooperacyjną, w której co roku uczestniczy ok. 80 przedstawicieli firm z ok. 20 państw świata. DroneTech World Meeting to także doskonała okazja dla entuzjastów nowych technologii, którzy korzystają lub dopiero planują zakup pierwszego drona, by zdobyć wiedzę na temat bezzałogowców, ich aplikacji, a także ich bezpiecznego użytkowania zarówno w zakresie rekreacyjnym jak i gospodarczym

Oprócz tego ciekawe wykłady, pokazy, dyskusje i wiele innych atrakcji.

Przyjdź na 8. DroneTech World Meeting i dowiedz się wszystkiego o dronach. Poznaj najnowsze nowinki techniczne, zdobądź cenne kontakty, wymień się pomysłami i baw się przy tym świetnie!

Widzimy się 11-13 października 2023 r., w Toruniu. Wstęp wolny.

Sprawrdź politykę prywatności TUTAJ